Siatkarscy old boje grali w Radziejowie

2019-02-12 14:54:25, Maciej Kowalczyk

W hali sportowej im. F. Malinowskiego w Radziejowie odbyła się czwarta kolejka VI edycji ligi siatkarskiej Old-boyów organizowanej przez Ognisko TKKF Radziejowianka.

Ostatnia kolejka w Lidze siatkarskiej OLD-BOY W RADZIEJOWIE
Ciekawy przebieg miało spotkanie Drużyny Old Star, która pokonała Pogromców 3-0 , choćw drugim secie przegrywała już 13-23. Od tego stanu jednak zawodnicy z Radziejowa nie oddali żadnego punktu wygrywając ostatecznie do 23  (w setach 1 i 3, do 14 i 17), Wytrwali pokonali zaś TKKF. 3-0 (20,20,22),

Termin meczów półfinałowych zostanie jeszcze ustalony. Zagrają ze sobą Wytrwali-Pogromcy (zajmujący pierwsze i trzecie miejsce) i drużyny z pozycji 2 i 4: Old Star-TKKF. Zwycięzcy zagrają o tytuł mistrza ligi, przegrani oraz drużyna z Włocławka zagrają o miejsca 3,4,5 systemem „każdy z każdym”.