Zamknij [X]

Narkotyki w dziecięcym rowerku. 25-latka zatrzymana

2019-01-10 11:51:53, Maciej Kowalczyk

Na niecodzienny sposób ukrycia narkotyków wpadła 25-letnia mieszkanka powiatu radziejowskiego. Marihuanę ukrywała w dziecięcym rowerku stojącym na posesji. Oprócz niej radziejowscy policjanci zatrzymali jeszcze jedną osobę.

Sprawa ropoczęła się w poniedziałek 7 stycznia, kiedy wieczorem na ulicy Słonecznej w Piotrkowie Kujawskim policjanci wylegitymowali 19-letnią kobietę. Podczas kontroli zachowywała się ona nerwowo, wkrótce okazało się dlaczego. Miała przy sobie 0,6 g marihuany. Została zatrzymana i przewieziona na posterunek.

Dalej sprawą zajęli się kryminalni, którzy ustalili, że narkotyki mogła sprzedać 25-letnia mieszkanka pow. radziejowskiego. W trakcie przeszukania posesji, w której mieszkała kobieta, w dziecięcym rowerku stojącym na podwórku, policjanci znaleźli torebki strunowe z suszem roślinnym - informiuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

W skrytce znaleziono 37 g marihuany. Zatrzymana 25-latka usłyszała zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających, natomiast 19-latka usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Sprawa trafi do sądu.

(Na podst. inf. prasowej KPP Radziejów)

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz