Zamknij [X]

Dary za 24 tys. w Schronisku dla Zwierząt

2018-12-12 15:06:08, Maciej Kowalczyk

Włocławskie schronisko zostało jednym z beneficjentów akcji charytatywnej sieci drogerii Rossmann. W ramach programu „Pomagamy jak umiemy” klienci przekazują punkty ze swoich kart klubowych na rzecz lokalnych inicjatyw, stowarzyszeń i organizacji.

W ramach akcji w 2018 roku zebrano 5 milionów złotych, za te pieniądze do potrzebujących wsparcia instytucji trafiło do tej pory 29 ton produktów dla dzieci, 65 ton środków higieny, 102 tony chemii gospodarczej i 105 ton karmy dla zwierząt. Wczoraj transport wypełniony karmą i nie tylko dotarł na ulicę Przemysłową:

Mokre jedzenie dla zwierząt (…) są to środki czystości z chlorem do czyszczenia boksów, są to podkłady higieniczne, są to ręczniki papierowe, a także różne rzeczy chemiczne, które są niezbędne dla zwierząt w schronisku – opisuje ładunek Sylwia Brzezińska z włocławskiego schroniska – Chcę podziękować osobom, które oddawały swoje punkty na nasze schronisko. Dzięki Państwu uskładała się kwota około 24 tysięcy złotych i to co widzicie, to właśnie wszystko dzięki wam.

To nie jedyna forma pomocy jaka trafia do włocławskiego Schroniska dla Zwierząt. Jak podkreśla Sylwia Brzezińska, instytucja jest dobrze przygotowana do, ciężkiego przecież, sezonu zimowego w znacznej mierze dzięki włocławianom. To oni codziennie przynoszą na Przemysłową, koce pościele, poduszki – słowem wszystko to co pozwala ocieplić kojce dla zwierzaków.

Jesteście Państwo nieocenieni w tym co robicie. (…) Naprawdę Państwu dziękujemy. Są to niezbędne rzeczy w schronisku.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz