Marek Wojtkowski zwycięzcą II tury wyborów - Wideo

2018-11-04 23:52:28, Maciej Kowalczyk

To już pewne. Choć Państwowa Komisja Wyborcza nie podała jeszcze oficjalnych wyników wyborów we Włocławku w sztabie Marka Wojtkowskiego już strzeliły korki od szampana i pojawił się okolicznościowy tort.

Zaskoczenia nie było, potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia i prognozy - 
włocławianie zdecydowali, że to Marek Wojtkowski przez kolejnych 5 lat zasiadać będzie w gabinecie przy Zielonym Rynku. 

Krajobraz polityczny po wyborach w mieście rysuje się komfortowo dla obecnego prezydenta. W kolejnej kadencji najprawdopodobniej będzie mógł liczyć na współpracę z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Koalicja PO - SLD w radzie miasta wydaje się bardziej niż prawdopodobna, a ewentualne “opozycyjne porozumienie” PiS - SLD, po ostatnich wypowiedziach władz krajowych Sojuszu, zdaje się być fantazją nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością. 
Nic dziwnego, że Marek Wojtkowski cieszy się analizując wyborcze rozstrzygnięcia. Zapowiada też, że kolejna kadencja będzie inna od poprzedniej.

Fotorelacje


Komentarze (3)


Mam pytanie (2018-11-05 09:32:11) Zgłoś do moderacji
Ile zarabia obecnie Chmielewski w Anwilu?
smoleński radiator (2018-11-05 16:00:27) Zgłoś do moderacji
Powiedzcie dobrzy ludzie dlaczego karzeł z Warszawy nie wsparł waszego Jarosława? Drugie pytanko ile wasz Jarsławek z Włocławka zarabia w ANWILU, czy on coś potrafi robić w ogóle? Kto mu załatwił tą fucheę państwową? Jak poproszę karła z Warszawy to załatwi mi taką samą fuchę?
Anonimowy (2018-11-05 16:02:13) Zgłoś do moderacji
słyszałem ze 40 ty ś, czy to prawda?

Dodaj swój komentarz