Postaw na Włocławek - komitet zarejestrował listy

2018-09-14 13:56:53, Maciej Kowalczyk

Ponad 4200, tyle podpisów udało się zebrać pod listami poparcia dla kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców "Postaw na Włocławek". "Bardzo dobry prognostyk na przyszłość" - mówi lider Komitetu i zarazem kandydat na prezydenta miasta, Jacek Kuźniewicz .

Na dzisiejszym, krótkim spotkaniu z dziennikarzami Jacek Kuźniewicz poinformował o złożeniu przez PnW list kandydatów, we wszystkich pięciu włocławskich okręgach wyborczych. Siłą rzeczy Komitet uzyskał prawo do wystawienia swojego kandydata w prezydenckim wyścigu.

Kuźniewicz podkreślał, dziękując wszystkim, którzy zdecydowali się na podpisanie poparcia dla list, że zbiórkę podpisów przeprowadzono bez żadnej kampanii i partyjnych struktur:

Bez tych podpisów rejestracja list byłaby niemożliwa, ja chcę przypomnieć, że minimum, które trzeba zebrać to 150 podpisów. My zebraliśmy 4200 podpisów mieszkańców Włocławka.

Akcja Komitetu prowadzona była przez półtora tygodnia. Jak przekonuje Jacek Kuźniewicz, przeprowadzenie udanej zbiórki podpisów w tak krótkim czasie, to wynik tego, ze włocławianie "chcą zmian":

Mieszkańcy widzą, co dzieje się we włocławskim samorządzie i mają nadzieję, ze my jako przyszli radni zmienimy tę sytuację we Włocławku. Drodzy włocławianie, bardzo serdecznie wam dziękuję - dodawał

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz