Doktor Marchewka – Aby każdy dobrze widział!

2018-09-18 10:35:04, Maciej Kowalczyk

Doktor Marchewka to największa polska sieć salonów optycznych. O dobrym widzeniu wiedzą niemal wszystko, czego wynikiem jest zaufanie ponad pół miliona bezpłatnie przebadanych Pacjentów.

Stale rosnąca ilość zadowolonych Klientów, powoduje ciągłą ekspansję firmy, dzięki czemu salony Doktor Marchewka można odwiedzić już w ponad 80 placówkach oraz 2 klinikach w Polsce. A to dopiero początek!

 

Ceny na widoku i profesjonalne, bezpłatne badanie wzroku

W dziedzinie optyki firma wykazuje się nowatorskim podejściem oraz pełnym profesjonalizmem.

Jako pierwsze salony optyczne w Polsce, do procesu aktywnej sprzedaży w Doktor Marchewka wprowadzono katalog soczewek, w którym przedstawione są ceny, właściwości, zakres mocy, parametry, przeznaczenie i sposób użytkowania – tak, aby każdy całkowicie świadomie decydował oraz wiedział, co kupuje.

Specjaliści dbają o Pacjentów Doktor Marchewka również po zakupie okularów, otaczając opieką posprzedażową, w ramach której oferowany jest bezpłatny serwis okularów oraz nauka jak dbać o okulary.

Cechą charakterystyczną Doktor Marchewka jest nie tylko innowacyjność, ale również poczynania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Firma nieprzerwanie realizuje swoją misję organizując niezobowiązujące, bezpłatne badania wzroku w przestrzeni miejskiej oraz pełne, diagnostyczne badania wzroku w gabinetach optometrystycznych.

 

Ofertę Doktor Marchewka tworzą zarówno markowe oprawy jak Ray Ban czy Vogue, jak i znane marki polskie, które cechuje wysoka jakość, w relacji z przystępną ceną. Szeroki wybór opraw dostępnych w salonach, pozwala każdemu Klientowi znaleźć coś dopasowanego do siebie. Dodatkowo firma aktywnie propaguje hasło, że okulary nie muszą być drogie, dlatego w systemie pakietowym, ceny kompletnych okularów zaczynają się od 100 zł.

 

Gdzie zapisać się na badania?

Na bezpłatne, profesjonalne badania ostrości widzenia, można zapisać się telefonicznie, bądź przez internetowy system rezerwacji: http://systemrezerwacji.doktormarchewka.com/ . Wszystkie informacje na temat zapisów, badań, lokalizacji salonów, oferty, czy promocji znajdują się na stronie https://doktormarchewka.com/

 

Marchewkowe media społecznościowe

Oferty promocyjne, konkursy, ciekawostki, czy też najnowsze trendy – to wszystko i wiele więcej, można znaleźć na profilach Doktor Marchewka w mediach społecznościowych.

Obserwuj nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/drmarchewka/ i na Instagramie: https://www.instagram.com/doktor.marchewka/

 

 

Doktor Marchewka we Włocławku!

Salon optyczny Doktor Marchewka znajduję się również we Włocławku, gdzie aktywnie bada, biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Zapraszamy do zapisów!

Salon Optyczny Doktor Marchewka

Telefon: 54 234 07 59

Mail: wloclawek@doktormarchewka.com

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9:00-21:00, niedziela 10:00-18:00

 

 

Doktor Marchewka deklaruje:
Robimy to, a zrobimy jeszcze więcej w myśl hasła „Aby każdy dobrze widział!”

 

Informacja sponsorowana