Festiwal Papieru w CK Browar B.

2018-08-14 09:43:59, Maciej Kowalczyk


kiedy 2018-08-19 | 16:00 gdzie Centrum Kultury Browar B.

Już 18 sierpnia rusza kolejna edycja tego niezwykłego Festiwalu. Warsztaty, zabawy, "papierowy sport" i akcja "Książka za książkę" - to wszystko w najbliższą sobotę na dziedzińcu Centrum Kultury.

Festiwal Papieru, jak co roku, to okazja do zabawy, ale także nauki. Także w tej edycji uczestnicy będą mogli poznać różnorakie umiejętności luźno, lub całkiem ściśle związane z papierem.

Oprócz znanych już i lubianych „papierowych” konkurencji sportowych, czekać będzie całe mnóstwo stoisk warsztatowych: malowanie ekotoreb, papierowe klocki, firanki, origami, żywa gra planszowa, czy wykonywanie kwiatów z bibuły.

Goście festiwalu dowiedzą się także co to Bullet Journal, który nie zawsze i nie do końca musi być tylko bardzo osobistym notatnikiem. W ramach festiwalu odbędą się też  kreatywne lekcje letteringu i scrapbookingu. Nie zabraknie także sztuki "eko decoupage", dowiemy się więc, jak tchnąć nowe życie w drewniane palety i skrawki.

Zapalonych czytelników zaś, zainteresuje z pewnością akcja „Książka za książkę” - wymiana przeczytanych, niezniszczonych książek to dobry sposób, by odświeźyć swoją biblioteczkę.

Warto tam być, zapraszamy do Browaru B. w najbliższą sobotę. Wstęp wolny.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz