Zamknij X

22-latek z zarzutem posiadania narkotyków

2018-08-09 13:01:47, Maciej Kowalczyk

Policjanci z Włocławka podczas kontroli samochodu zauważyli, jak od strony pasażera wyrzucone zostało zawiniątko. Okazało się, że było w nim około 3 gramów marihuany. Mundurowi zatrzymali kierowcę i pasażera. Za posiadanie środków odurzających 22-letni pasażer usłyszał zarzut i może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (07.08.2018) około godziny 17 policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w centrum Włocławka zauważyli stojący pojazd, a w nim dwie osoby. Na widok radiowozu kierowca ruszył i zaczął oddalać się, co wzbudziło u mundurowych podejrzenia. Policjanci postanowili sprawdzić co było powodem takiej reakcji i po daniu sygnałów do zatrzymania kierujący wykonał polecenie zatrzymując się. Jednak podczas tego manewru funkcjonariusze zauważyli jak z okna od strony pasażera zostaje wyrzucony zwitek foliowy na jezdnię.

Mundurowi zabezpieczyli zawiniątko z suszem roślinnym o wadze prawie 3 gramów oraz zatrzymali w policyjny areszcie kierującego pojazdem 23-latka i 22-letniego pasażera. Po sprawdzeniu w komendzie testerem zabezpieczonego środka okazało się, że jest to marihuana.

Policjanci pracując nad sprawą ustalili, że wyrzucone środki odurzające należą do 22-letniego pasażera, który usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz za ten czyn może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz