Parada Pojazdów Militarnych przejechała z Chocenia do Włocławka

2018-07-30 13:48:11, Maciej Kowalczyk

Elementem kończącym VII Kujawski Zlot Pojazdów Militarnych w Choceniu była niedzielna parada pojazdów militarnych i terenowych, która przejechała z Chocenia do Włocławka. Publikujemy zdjęcia i film z przejazdu.

W ramach VII Kujawskiego Zlotu Pojazdów Militarnych w Choceniu bawili się miłośnicy klasycznej, wojskowej motoryzacji i off-roadu. Elementem kończącym Zlot, na który przyjeżdżają osoby z całej Polski była parada pojazdów. Przejazd zakończył się na parkingu przystani przy ul. Piwnej, gdzie nastąpiło nieformalne zakończenie zlotu oraz poczęstunek prosto z kuchni polowej dla uczestników. Była również okazja do porozmawiania o swojej pasji i o wyjątkowych pojazdach, a mieszkańcy Włocławka mogli porobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Organizatorzy Zlotu oraz parady składają serdecznie podziękowania dla wszystkich służb, w tym Policji, Straży Miejskiej i członkom Jednostki Strzeleckiej 4051 Włocławek za profesjonalne zabezpieczenie przejazdu.

Poniżej publikujemy zdjęcia i film z przejazdu oraz z postoju na przystani przy Wiśle, a już niebawem pełna relacja ze Zlotu. 

Fotorelacje


Komentarze (1)


awiator (2018-07-30 20:10:40) Zgłoś do moderacji
Zlot niby jak wszystkie ale lat tam jeżdżę bo lubię. Parada ulicami Włocławka jest fajnym doświadczeniem.

Dodaj swój komentarz