Włamywacz zatrzymany, mienie odzyskane

2018-07-12 08:29:11, Maciej Kowalczyk

55- letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Brześcia Kujawskiego. Przed sądem odpowie za włamanie do domu. W wyniku przeszukania odzyskano też skradzione przez niego „fanty". Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miniony weekend w nocy z 7 na 8 lipca na terenie powiatu włocławskiego miało miejsce włamanie do domu. Mundurowi ustalili, że sprawca wybił szybę w oknie, a następnie zabrał ze środka telefon komórkowy. Łupem złodzieja padły też nawigacje samochodowe, które znajdowały się w zaparkowanych na terenie posesji pojazdach. Podczas oględzin miejsca zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady, na podstawie których wytypowali osobę, mogącą mieć związek z tym zdarzeniem.

Trop okazał się właściwy. Podczas przeszukania mieszkania podejrzewanego 55-latka, policjanci znaleźli wszystkie skradzione wcześniej przedmioty. Mężczyzna został zatrzymany i wczoraj (12.07.18) usłyszał zarzut. Musi liczyć się z wyrokiem do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz