Anna Białoń zwyciężyła 27 Finał Turnieju Poezji Śpiewanej

2018-06-11 13:33:45, Maciej Kowalczyk

Reprezentująca Klub 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie Anna Białoń wygrała 27 Finał Turnieju Poezji Śpiewanej, który odbył się we Włocławku. Zwyciężczyni otrzymała również rekomendację do Zamkowych Spotkań „Śpiewamy Poezję” w Olsztynie oraz nagrodę publiczności.

Drugiej miejsce zdobył Michał Wróblewski z Liceum Ogólnokształcącego w Iławie, a dwie równorzędne trzecie nagrody otrzymały: Nikola Krauze z Kwidzyńskiego Centrum Kultury oraz Kamila Wojtkielewicz z I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Białystoku.

Wyróżnienia pierwszego stopnia otrzymały Aleksandra Gozdur z Radomia i Julia Ksit reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie oraz Aleksandra Klincewicz reprezentująca II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu.

Wyróżnienia drugiego stopnia otrzymały: Martyna Pogorzelczyk reprezentująca Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „PRZYGODA” w Rybniku, Marcelina Bociek reprezentująca Dom Kultury nr 6 w Bydgoszczy, Małgorzata Burjan reprezentująca Słupski Ośrodek Kultury.

 Wyróżnienie otrzymał również Adam Dobek za akompaniament Annie Białoń. Wyróżnienie im. Pawła Bartłomieja Greca trafiło do Michała Wróblewskiego za kompozycję muzyki do wierszy Brunona Jasieńskiego.

Poniżej publikujemy zdjęcia z koncertów konkursowych oraz z koncertu galowego. Ponadto materiał wideo zrealizowany przez Centrum Kultury Browar B podczas koncertów konkursowych.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz