Drugi mecz finałowy ANWILU. Jest 1:1

2018-05-27 13:29:58, Maciej Kowalczyk

Niestety przegraliśmy drugi mecz finałowy we Włocławku w walce o złoto. Stan rywalizacji 1:1, a walka przenosi się do Ostrowa Wielkopolskiego.

Czwarta kwarta okazała się decydującą podczas drugiego półfinałowego meczu Anwilu Włocławek z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Niestety oddaliśmy zwycięstwo w końcówce meczu, który zakończył się wynikiem 77:83 dla gości.

Mecz rozpoczął się dobrze dla włocławian, a przez trzy pierwsze kwarty byliśmy na prowadzeniu. Niestety w ostatniej kwarcie straciliśmy przewagę punktów i nie udało się nam odzyskać prowadzenia.

Kolejne dwa mecze w Ostrowie Wielkopolski. Pierwszy z nich już w poniedziałek – 28 maja o godzinie 18.00. Transmisję ze spotkań zobaczymy w Polsacie Sport oraz możemy śledzić w Radiu Anwil.

Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 77:83 (24:14, 22:24, 14:19, 17:26)

Anwil: Almeida 19, Hosley 11, Nowakowski 10, Zyskowski 9, Sobin 8, Airington 6, Łączyński 6, Wojciechowski 6, Leończyk 2, Delas 0, Ihring 0, Szewczyk 0

BM Slam Stal: Marković 17, Johnson 15, Skifić 13, Holt 12, Kostrzewski 9, Łapeta 9, Carter 8, Chyliński 0, Łukasiak 0, Majewski 0, Surmacz 0