Szkolenia, studia podyplomowe, własny biznes – wsparcie Funduszy Europejskich również dla zatrudnionych

2018-05-22 09:41:06, Maciej Kowalczyk

Spotkanie informacyjne odbędzie się 28 maja w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Włocławek ul. Bechiego 2, w godzinach od 15:00 do 18:00.

Tym razem organizatorzy opowiedzą o projektach, z których mogą korzystać także osoby zatrudnione.

Jeśli planujesz podjęcie nauki, myślisz o studiach podyplomowych, chciałbyś uzyskać zawodowe kwalifikacje, poszerzyć wiedzę z obsługi komputera lub wziąć udział w specjalistycznych szkoleniach przyjdź na spotkanie. Dowiesz się o projektach finansowanych z Funduszy Europejskich, z których będziesz mógł skorzystać.

Dostępne są też bardzo atrakcyjne mikropożyczki na założenie własnego biznesu. Z pożyczki można skorzystać nawet będąc pracownikiem. Jest nisko oprocentowana i nie obciążona prowizjami i dodatkowymi kosztami.

Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele firm realizujących projekty, zatem na miejscu będzie można dopytać o szczegóły wsparcia.

 

Szczegółowe informacje o spotkaniu, w tym formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie: http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=150

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz