Stowarzyszenie OLIGO jest „Rodzynką z pozarządówki”

2018-05-14 10:47:39, Maciej Kowalczyk

Wyłoniono laureatów jedenastej edycji konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. „Rodzynki z pozarządówki”. Wśród laureatów znalazła się organizacja pozarządowa z Włocławka – Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną „OLIGO” , która otrzymała to wyróżnienie za projekt „Bez barier”. Serdecznie gratulujemy.

Spośród 23 organizacji, które złożyły swój akces do konkursu, 12 zdobyło wymaganą regulaminem liczbę punktów i tym samym zakwalifikowało się do drugiego jego etapu. Jedna organizacja nie spełniła wymogów formalnych konkursu.

Po przeprowadzonych w siedzibach organizacji wizytacjach, Kapituła jednomyślnie postanowiła zarekomendować do nagrody Zarządowi Województwa wszystkie 12 z wizytowanych inicjatyw. Zarząd na posiedzeniu w dniu 2 maja 2018 r., zgodnie z rekomendacjami Kapituły postanowił przyznać 12 równorzędnych nagród finansowych wraz z tytułem „Rodzynki z pozarządówki”.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 23 maja br. w Pałacu Bursztynowym we Włocławku.

O tegorocznych „Rodzynkach z pozarządówki” można przeczytać na stronie: http://ngo.kujawsko-pomorskie.pl/rodzynki-z-pozarzadowki-po-raz-xi---znamy-zwyciezcow,1609,l1.html

Komentarze (1)


Brawo (2018-05-14 23:42:58) Zgłoś do moderacji
Gratulacje dla zespołu OLIGO za codzienną cenną pracę i tworzenie świata bez barier. Brawo

Dodaj swój komentarz