Zamknij [X]

Projekt Centrum Rewitalizacji w konkursie magazynu THE PLAN, można głosować

2018-05-02 11:08:14, Maciej Kowalczyk

Projekt przyszłego Centrum Rewitalizacji, które ma mieścić się przy 3 Maja 18, znajduje się na krótkiej liście konkursowej Magazynu "THE PLAN". Projekt został przygotowany przez Biuro ANALOG Piotr Śmierzewski i jest obecny na krótkiej liście konkursu Magazynu THE PLAN w kategorii - "Renovation of existing structures"

Aby głosować, wystarczy zarejestrować się na stronie https://theplan.it/eng/contest/shortlist/99

Warto przypomnieć, że konkurs na opracowanie koncepcji programowo – przestrzennej rozbudowy, przebudowy budynku i zmiany sposobu użytkowania na Centrum Rewitalizacji we Włocławku przy ul. 3 Maja 18 był częścią projektu pn. „Śródmieście na drodze do zmian – opracowanie narzędzi aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców centrum Włocławka”.

Zadanie polegało na wykonaniu pracy konkursowej – autorskiej koncepcji programowo – przestrzennej na centrum Rewitalizacji we Włocławku przy ul. 3 Maja 18. Koncepcja obejmować miała zmianę sposobu użytkowania, przebudowę, a w razie potrzeby rozbudowę na potrzeby Centrum Rewitalizacji przy uwzględnieniu uwarunkowań historycznych, urbanistycznych, architektoniczno – budowlanych, a także określonych wytycznych funkcjonalno – programowych i zaleceń konserwatorskich.

O konkursie pisaliśmy tutaj: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/6558/przy-3-maja-18-powstanie-imponujace-centrum-rewitalizacji

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz