II miejsce zespołu JUNAK I w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej

2018-05-02 06:20:31, Maciej Kowalczyk

29 kwietnia w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopów pn. Koszulka z Pomysłem Handball Cup 2018. Bardzo dobrze spisał się zespół JUNAK I, zdobywając drugie miejsce.

W Turnieju Koszulka z Pomysłem Handball Cup 2018 udział wzięli Anilana I Łódź, Anilana II Łódź, Victoria Piaseczno, Junak I Włocławek, Junak II Włocławek. Na pochwałę zasługuje zespół JUNAK I prowadzony przez Dariusza Gawrońskiego. Zawodnicy wygrali trzy mecze i przegrali z drużyną Anilana Łódź. W pierwszym starciu Junak I pokonał Junaka II 9:4 a w kolejnym pokonał czołową drużynę mazowiecką KS Victoria Piaseczno 8:7. W trzecim starciu zwycięstwo 25:2 JUNAK I rozbił początkujący zespół Anilana II Łódź. W czwartym spotkaniu nie udało nam się jednak pokonać wicemistrzów województwa łódzkiego Anilana I Łódź i Junak I przegrał 2:11. JUNAK I zajął w całym turnieju II miejsce, a dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju wybrano zawodnika Junaka Michała Korzeniewskiego.

Warto dodać, że młodsza drużyna JUNAK II, która jest dopiero po kilku treningach pod opieką Marcina Gozdalskiego zdobyła IV miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa
1. UKS Anilana I Łódź
2. MSPR Junak I Włocławek
3. KS Victoria Piaseczno
4. MSPR Junak II Włocławek
5. UKS Anilana II Łódź

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz