Kosmiczny wynik na zakończenie. 50 punktowe zwycięstwo Anwilu

2018-04-22 20:56:44, Maciej Kowalczyk

50 punktów przewagi odnotowali zawodnicy Anwilu w niedzielnym meczu kończącym rundę zasadniczą z Polpharmą Starogard Gdański. Tym samym wchodzimy do rundy play-off z pierwszego miejsca.

Zawodnicy Anwilu pokazali, że będą walczyć do końca w fazie play-off. Niedzielne spotkanie z prowadzili od samego początku, dosłownie miażdżąc przeciwnika. Po dwóch kwartach prowadzili wysoko, bo 39 punktami z wynikiem 59:20. Kolejna trzecia i czwarta kwarta to dalsza dominacja włocławian na boisku. Popisowe akcje i całkowita blokada zawodników przeciwnika. Niedzielny mecz pokazał, że mamy apetyt na zwycięstwa i walkę.

Mecz zakończył się kosmicznym wynikiem 106:56 dla Anwilu.

Przed nami faza play-off, a w pierwszej rundzie Anwil zmierzy się Turowem Zgorzelec. Najbliższy mecz w czwartek 26 kwietnia, a następnie w sobotę 28 kwietnia.

Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 106:56 (39:10, 20:10, 18:20, 29:16)

Anwil: Almeida 18, Delas 14, Sobin 12, Airington 11, Wojciechowski 11, Zyskowski 11, Nowakowski 10, Ihring 7, Leończyk 7, Łączyński 5, Komenda 0

Polpharma: Milovanović 16, Gołębiowski 11, Jeftić 10, Davis 9, Schenk 8, Brenk 2, Dąbrowski 0, Flieger 0, Pruefer 0, Radukić 0