Kino samochodowe, rewitalizacja Gwoździarni oraz 'Nie ma lipy'. Głusujmy na projekty dla miasta

2018-04-27 10:42:11, Maciej Kowalczyk

Jeszcze przez 27 dni można codziennie oddawać głosy na dwa (a nawet trzy) regionalne projekty w programie grantowym Lechstarter.

Kino Samochodowe "Stara Zajezdnia", nowy projekt Włocławskiego Instytutu Rozwoju, walczy o Państwa głosy, by móc zmienić w te wakacje nasze miasto. Wydaje Ci się, że Włocławek latem umiera? Myślisz, że musisz gdzieś się wyrwać, choćby i do Płocka?

Nic bardziej mylnego. Już w czerwcu Włocławek może ugościć kino samochodowe, rodem z hollywoodzkich produkcji. Ciepły letni wieczór, zapach popcornu i setki samochodów – a w nich ludzie zapatrzeni na klasykę kina. To wszystko już wkrótce może stać się rzeczywistością – i to w naszym mieście!

Podkreślić należy, że uzyskanie finansowania z programu Lechstarter pozwala realizować "Starą Zajezdnię" jako kino bezpłatne, gdzie za udział w seansie nie trzeba będzie płacić za bilety.

Aby oddać głos na "Starą Zajezdnię" wystarczy wejść na bit.ly/StaraZajezdnia.

Ponadto w programie Lechstarter biorą udział dwa inne lokalne projekty. Każdy z nich startuje w innej kategorii, więc nasze trzy idee nie stanowią dla siebie konkurencji. Oprócz Starej Zajezdni mieszkańcy naszego regionu mogą też codziennie głosować na rewitalizację Gwoździarni ze Stowarzyszenia Ładowarka (w kategorii "Akademia grantów") oraz na projekt "Nie ma Lipy" ze Stowarzyszenia Zielona Lipa (w kategorii "Granty"). Wszystkie głosy oddawać można na stronie lechstarter.urbanforms.org.

Przypominamy, że każdy mieszkaniec Polski może codziennie oddać aż trzy głosy – po jednym w każdej z kategorii. A warto podkreślić, że Włocławek i Lipno mogą dostać po 100 tysięcy złotych!

Apelujemy o Państwa głosy – pomóżcie nam pomóc temu miastu.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz