Wypadek z udziałem autobusu na rondzie Falbanka

2018-03-21 14:59:48, Maciej Kowalczyk

Około godziny 14.00 na rondzie falbanka doszło do zderzenia autobusu z innym pojazdem. Na miejscu były trzy zastępy Straży Pożarnej oraz dwie karetki pogotowia.

Do naszej redakcji dotarła informacja o zdarzeniu na rondzie Falbanka z udziałem autobusu. Wstępne wiadomości od świadka zdarzenia mówiły o kolizji autobusu pełnego ludzi z innych pojazdem. Na miejsce skierowano również Straż Pożarną, Policję oraz karetki pogotowia.

Jak mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Straży Pożarnej we Włocławku bryg. Dariusz Krysiński – około godziny 14.00 doszło do zderzenia autobusu z ciężarówką na rondzie Falbanka. Na miejsce skierowano trzy zastępy Straży Pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Do zderzenia doszło najprawdopodobniej na skutek wymuszenia pierwszeństwa przez ciężarówkę, która chcąc zjechać w kierunku Brześcia Kujawskiego spowodowała kolizję z autobusem. Uszkodzeniu uległ bok pojazdu ciężarowego oraz lewy przód autobusu. Pojazdy jechały wolno, więc nikomu nic poważnego się nie stało.

Mimo wszystko na miejsce skierowano ratowników medycznych, którzy udzielili pomocy 15-letniej pasażerce autobusu, która skarżyła się na ból głowy. Została ona przewieziona na dalsze badania.

W chwili obecnej czynności zostały w miejscu zdarzenia zostały zakończone, a autobus oczekuje w zatoce na odholowanie.

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz