II Kobiecy Turniej Badmintona Gier Podwójnych - "Babskie Granie"

2018-03-13 11:56:22, Q4.pl

Z okazji Dnia Kobiet Uczniowski Klub Sportowy "START" oraz Szkoła Podstawowa w Smólniku zorganizowali II Kobiecy Turniej Badmintona Gier Podwójnych - "Babskie Granie". Impreza odbyła się w piątek, 9 marca.

Turniej w fazie wstępnej rozgrywany był w systemie grupowym, a następnie deble w zależności od zajętego miejsca w grupie grały o poszczególne miejsca w turnieju.

Po trzygodzinnej walce wyłoniono najlepszą parą deblową, którą podobnie jak w roku ubiegłym okazała się para Aneta Michalska z córką Gabrielą - UKS "START" Smólnik. Drugie miejsce zajęły Anna Jankowska z córką Katarzyną, reprezentujące Stowarzyszenie "Autostrada" z Nowej Wsi. Trzecie miejsce zajęła Julia Mularska i Nikola Proszkiewicz. Miejsce czwarte tuż za podium zajęła para Patrycja Zamerska i Zuzanna Stasiak.

Jeszcze raz okazało się, że badminton jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu, a także integracji międzypokoleniowej.
Organizatorzy losowali wśród uczestniczek turnieju nagrody w postaci kart podarunkowych do drogerii "Rossmann", oraz vouchery na zabiegi kosmetyczne ufundowane przez Salon Pretty Women z Włocławka. Każda uczestniczka turnieju otrzymała pamiątkowy medal oraz dyplom, z zwyciężczynie pamiątkowe puchary.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz