Sukces zawodników Championa na Mistrzostwach Polski Juniorów

2018-03-07 14:19:59, Q4.pl

W dniach 27.02. - 04.03.2018r. w Hali OSiR w Ciechocinku odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie.

Z pięciu zakwalifikowanych zawodników Klubu Bokserskiego Champion Włocławek aż czterech zdobyło medale. Mistrzem Polski w kategorii wagowej 69 kg został Michał Jarliński,  wicemistrzem w kategorii +91 kg został Marcin Gołębiewski, a brązowe medale zdobyli Igor Kowalski w kategorii 60 kg i Marcel Wańkowski w kategorii 75 kg.

W klasyfikacji drużynowej województwo kujawsko-pomorskie zajęło pierwsze miejsce. Puchar za najlepszy klub powędrował w ręce szkoleniowców Championa Włocławek, a najlepszym zawodnikiem mistrzostw uznany został Michał Jarliński. Tego sukcesu nie było by bez trenerów Kamila Korpowskiego i Roberta Osmólskiego którzy na co dzień dbają o formę zawodników.