Zamknij [X]

Bubble Soccer. Ferie zimowe z Junakiem. Wideo i zdjęcia

2018-02-20 17:42:07, Maciej Kowalczyk

Tego we Włocławku jeszcze nie było. W ramach ferii zimowych z Młodzieżowym Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Junak Włocławek we wtorek odbyły się zajęcia z tzw. Bubble Soccera.

Bubble Soccer jest stosunkowo nową dyscypliną sportu ale również sposobem na świetną zabawę. Wszystko odbywa się w duchu rywalizacji i jest całkowicie bezpieczne. Nie brakuje natomiast śmiesznych sytuacji, które bawią nie tylko samych zawodników ale również publiczność. Zasada jest prosta – zakładamy dmuchane bańki i poruszając się w takiej zbroi po boisku staramy się strzelić gola. Nie brakuje widowiskowych zderzeń i przewrotek, a dzięki świetnej amortyzacji jaką dają dmuchane kostiumy możemy sobie pozwolić nawet na najbardziej karkołomne ewolucje. 

Celem jest rozruszanie dzieciaków, młodzieży i odciągniecie ich od komputerów – jak mówi przedstawiciel BumBall Jarosław Ćwikliński. To również świetny sposób na imprezy okolicznościowe, czy spotkania integracyjne – jak dodaje.

W ramach ferii zimowych Bubble Soccera mogły spróbować dzieciaki z Junaka. Nie zabrakło śmiechu i widowiskowych stłuczek w walce o piłkę. Wszyscy zgodnie podkreślają, że to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Jak mówi wiceprezes Junaka Włocławek Damian Sidwa – dzięki Urzędowi Miasta , który współpracuje z Junakiem udało się zorganizować tego typu atrakcję we Włocławku.

W ramach ferii zimowych z Junakiem dzieciaki mogły już spróbować swoich sil w rugby, lekkiej atletyce, piłce ręcznej czy grze w kręgle. Przed nimi jeszcze ognisko, pizza czy wyjście na lodowisko. Cały czas trwa również nabór dziewczynek i chłopców do klubu piłki ręcznej Junak Włocławek. W chwili obecnej jest około 200 osób w różnych kategoriach wiekowych.

Fotorelacje


Komentarze (3)


Anonimowy (2018-02-21 11:34:41) Zgłoś do moderacji
Dlaczego tylko SP 23 . Dzieci z innych szkół też by tak chciały. Czy to uprzywilejowana szkoła?????
bożydar (2018-02-21 20:28:45) Zgłoś do moderacji
200 osób ?? przestańcie ludzi okłamywać gimnastyka siła o czym ty mówisz ? co ma to wspólnego z piłką ręczną właśnie tak trenujecie zabawa i ściema...
Obywatel (2018-02-28 10:16:25) Zgłoś do moderacji
Czego to nie wymyśla żeby te dzieci odciągną od telefonów.Dramat, zaraz trzeba bedzie płacić dzieciom żeby wogóle na zajecia chodziły

Dodaj swój komentarz