Wybuch i pożar w budynku przy ul. Wroniej. Kierowcy samochodów próbowali użyć gaśnic

2018-02-10 13:25:12, Maciej Kowalczyk

Około godziny 12-tej w jednej z nieruchomości przy ul. Wroniej we Włocławku doszło do pożaru. Świadkowie obecni na miejscu powiedzieli, że usłyszeli wybuch, a następnie zobaczyli jak z okien wydobywa się ogień.

Na miejsce skierowano trzy wozy bojowe Państwowej Straży Pożarnej oraz Policję. Nieoficjalnie wiadomo, że nikomu nic się nie stało. Jak opisuje zdarzenie jeden ze świadków, usłyszał głośny wybuch, a następnie widać było wydobywające się duże płomienie z budynku. Przejeżdżający w tym czasie w pobliżu kierowcy podejmowali próby gaszenia ognia za pomocą gaśnic samochodowych. Strażacy po przybyciu na miejsce ugasili pożar, który zniszczył niemal cały budynek. Policja zablokowała również jeden pas ruchu przy ul. Wroniej na czas trwania akcji.

W chwili obecnej nie ma oficjalnego komunikatu dot. przyczyn zdarzenia. Prawdopodobnie mogło to być rozszczelnienie butli z gazem. 

Poniżej publikujemy nagranie wykonane przez jednego z mieszkańców ulicy. Autorem nagrania jest Piotr Wojciech Rosiński !

Fotorelacje


Komentarze (2)


seba (2018-02-10 16:48:03) Zgłoś do moderacji
Gaśnicą samochodową można ugasić niedopałek papierosa
gaśnica (2018-02-10 17:09:26) Zgłoś do moderacji
Liczą się chęci. Ale to prawda... kiedyś musiałem użyć gaśnicy - wypompowanie całej trwało jakieś kilka sekund.

Dodaj swój komentarz