Doradca Biznesowy

Autor
Firma IT/Telecom
Telefon
111111111
hr_dzial@cyberia.pl
Lokalizacja
Włocławek i okolice
Cena
8000.00
Data dodania
2020-01-14 11:45:31
Opis
Zadania: - obsługa Klienta Biznesowego w zakresie sprzedaży oraz budowy relacji opartych na partnerstwie - przygotowywanie ofert handlowych skrojonych wg. potrzeb Klienta - ścisła współpraca z pozostałymi działami Firmy Oferujemy: - stałe wynagrodzenie powiększone prowizją powiązaną z osiąganymi wynikami sprzedażowymi - umowę o pracę - narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód, laptop, telefon - duże wsparcie sprzedażowe oraz techniczne - stały dostęp do szkoleń - elastyczność i swobodę działania Oczekujemy: - minimum rocznego doświadczenia w branży telekomunikacyjnej, mile widziany segment B2B, oraz dobrej znajomości lokalnego rynku usług telekomunikacyjnych - wysokich umiejętności sprzedażowych - zorientowania na osiąganie i realizację założonych celów - wysokiego poziomu niezależności i samodzielności