Zamknij [X]

ROMA powraca

2019-08-12 15:46:53, Maciej Kowalczyk

Cygański Zespół Pieśni i Tańca „Roma” to marka jaka przez lata cieszyła się uznaniem w całej Polsce. Zespół, który kontynuuje tradycje grupy założonej jeszcze w latach 40 – przez lata działał we Włocławku. Ostatnio było o nim zdecydowanie ciszej, a fanom pozostawało „odkurzanie” starych nagrań. Dziś „Roma” powraca.

Tak jak przed dekadami za „Romą” stoi znany włocławski muzyk Cezary Majewski. To on postanowił przypomnieć o grupie nie tylko włocławianom, ale także wszystkim tym, którzy cenią cygański folklor i kulturę.

Jak zespół prezentuje się po latach i jakim repertuarem dzielić się będzie z publicznością. Tego nie wiemy, wiemy jednak, że premiera nowych materiałów już niebawem. Świadczyć o tym może nagranie teledysku, do którego przygotowują się artyści.

Klip powstawać będzie w dwóch lokalizacjach we Włocławku. O godzinie 10:00 tłem dla wykonawców będzie Park Sienkiewicza nieopodal katedry, zaś później członkowie Romy przeniosą się do włocławskiego Browaru B. Co ciekawe w nagraniu teledysku uczestniczyć będzie rosyjska wokalistka Liza.

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz