www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4
Włocławek
 W obiektywie
WOŚP 2018 okiem Krzysztofa Celmera
zobacz 
 Włocławska galeria
Studniówka Zespołu Szkół Akademickich cz.3
 O firmie

Włocławski Portal Internetowy „www.q4.pl” został utworzony jako „gazeta internetowa” zawierająca w sobie wiadomości z Włocławka i regionu. Uczestniczymy od wielu lat w najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach naszego miasta, zdając natychmiastową relację skierowaną do naszych odbiorców. Istniejemy na rynku włocławskim od 10 lat i już na stałe wpisaliśmy się życie miasta. Obsługiwaliśmy również prestiżowe imprezy o ogólnokrajowym zasięgu, za co niejednokrotnie nas doceniono.  Codziennie uczestniczymy i zdajemy relację z ważnych wydarzeń mających miejsce na terenie naszego miasta i regionu. Dużym wyróżnieniem jest ścisła współpraca z Diecezją Włocławską, co spotkało się z wielką przychylnością J.E. biskupa Wiesława Meringa, który zawsze podkreśla ważną rolę i nasz wkład w promocje miasta i regionu. Doświadczenie na rynku oraz ugruntowana pozycja sprawiły, że współpracujemy również z wieloma włocławskimi firmami i instytucjami w zakresie promocji medialnej, reklamy, wykonywania aplikacji internetowych czy elementów wizualnych i multimedialnych. Posiadamy w ofercie olbrzymie możliwości promowania łącząc zalety treści drukowanych czy też audiowizualnych.

O popularności Włocławskiego Portalu Internetowego świadczyć może m.in. rozpoznawalność naszego produktu wśród mieszkańców Włocławka, a przede wszystkim liczba dziennych odwiedzin. Średnia liczba wizyt w chwili obecnej wynosi około 45 tys., co w przełożeniu na ilość mieszkańców Włocławka jest pokaźną sumą. Jest to liczba unikalnych wejść na portal.

Dzięki szerokiej gamie proponowanych usług spełnimy wymagania najbardziej wymagających w sposób profesjonalny i fachowy.


Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2015 Włocławski Portal Internetowy