www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4
Włocławek
 W obiektywie
Gala wręczenia nagród w konkursie na scenariusz gry miejskiej
zobacz 
 Włocławska galeria
Inauguracja 8 Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości
 Włocławek - Wiadomości

25. Finał WOŚP we Włocławku. Zobaczmy listę atrakcji – konferencja prasowa
W najbliższą niedzielę (15 stycznia), w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zobaczy jakie atrakcje czekają na nas we Włocławku. Publikujemy wideo z konferencji prasowej.

 R E K L A M Adalej 


To już 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze miasto orkiestrowe granie już rozpoczęło, chociażby w szkołach. W weekend czekają jednak główne atrakcje związane z tą wyjątkową akcją, która porusza serca Polaków. Wielkie granie rusza już w sobotę (14 stycznia), a w ramach przedsięwzięć odbędzie się m.in. VII Rajd „Prosto z serca (9.15 – 12.15, start ul. Wieniecka, przy Szpitalu), Występy zespołów tanecznych w CK Browar B (17.00 – 18.30), koncert pn. „Włocławscy muzycy Orkiestrze” (Rejs, ul. Piwna 1a, 18.00 – 00.00).

Finał WOŚP będzie miał miejsce w niedzielę, a już od godzin porannych na ulicach pojawi się pół tysiąca wolontariuszy. W tym roku włocławski Sztab WOŚP zarejestrował dokładnie 507 osób, z których każdy otrzyma orkiestrową puszkę oraz identyfikator umożliwiające legalną zbiórkę pieniędzy. Sama zbiórka prowadzona przez wolontariuszy trwać będzie do godziny 16.00. W niedzielę, przez cały dzień będzie się wiele działo. Będziemy mogli uczestniczyć w akcji „Dzieci tańczą dla Orkiestry (Szkoła Tańca Góreccy), wziąć udział w mroźnej kąpieli wraz z Morsami Kujawskimi Włocławek (j. Czarne), czy spróbować swoich sił w nurkowaniu z użyciem profesjonalnego sprzętu na Międzyosiedlowym Basenie Miejskim. W godzinach 10.00 – 15.00 otwarte będą również włocławskie muzea.

Centralnym miejscem włocławskiego Finału WOŚP będzie teren przy Hali Mistrzów. Zaplanowano tam tzw. MotoOrkiestrę, czyli pokazy motoryzacyjne. W godzinach 10.00 – 14.00 zobaczymy m.in. pokazy driftu.

Od godziny 15.00 włocławianie podejmą również próbę pobicia Rekordu Polski w Belgijce. Aby tego dokonać potrzeba ponad 1400 uczestników, zatem organizatorzy liczą na udział wszystkich chętnych.

Również przed Halą Mistrzów po godzinie 16.30 czeka nas finałowy koncert. Na specjalnej scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Ewelina Lisowska. Ponadto wystąpią DJ NOVA, DJ Mathi, Game Cover oraz Dragn Fireshow. Punktualnie o gozinie 20.00 Włocławek wyśle światełko do nieba.

W ubiegłym roku udało się zebrać 191 148, 27zł i była to najwyższa kwota jaką zebrano we Włocławku w historii WOŚP. Mamy nadzieję, że również w tym roku włocławianie będą równie hojni jak w latach poprzednich. Zbiórki będą prowadzone nie tylko bezpośrednio do puszek wolontariuszy, ale również za pośrednictwem aukcji internetowej, która prowadzona jest w serwisie Allegro. Oprócz gadżetów związanych z WOŚP, na aukcję wystawiono również inne, ciekawe przedmioty, w tym m.in.: koszulki z autografami Zbigniewa Bońka, czy Otylii Jędrzejczak. Również prezydent Włocławka Marek Wojtkowski przekazał do licytacji wyjątkową koszulkę Marcina Gortata, który podarował ją i złożył pamiątkowy podpis podczas swojej wizyty we Włocławku.

Zarówno program atrakcji związanych z WOŚP oraz aktualną listę przedmiotów przeznaczonych do licytacji znajdziemy na stronie internetowej włocławskiego Sztabu WOŚP - http://wosp.wloclawek.pl/.


M U L T I M E D I A
q4.pl11-01-2017

 
 
 
  Wasze komentarze:
» Dodaj komentarz

 Brawo Owsiak!! 
adwarp13-01-17 18:42
To co robi pan Owsiak jest super! Będę wspierać WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2015 Włocławski Portal Internetowy