Włocławek - Wiadomości: Przed sobotnimi uroczystościami upamiętniającymi 30. rocznicę męczeńskiej ... We wtorek 28 października, we Włocławku odbędzie się zbiórka przedmiotów ... W dniach 23 -25 października br. odbędzie się we Włocławku XXIV Forum ... Włocławek - Sport: W Wilkowicach odbył się Puchar Polski Mieszanych Sztuk Walki dzieci ... Reprezentanci Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w XIII ... W słoneczny jedenasty dzień października 2014r. na Hali sportowej przy ulicy ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 W obiektywie
Konwencja Wyborcza SLD
zobacz 
 Włocławska galeria
Wernisaż wystawy Grzegorza Bieniasa
 Włocławek - Sport

Bartek Nowakowski najlepszy wśród Polaków
Sukcesem zakończyły się dla włocławskiego pilota balonu ANWIL SA XIII Międzynarodowe Włocławskie Zawody Balonowe, które przez ostatnie dni rozgrywały się na naszym niebie.

 R E K L A M Adalej 


Pilot Bartek Nowakowski startujący na balonie ANWIL SA okazał się najlepszym wśród Polaków podczas tegorocznych zawodów balonowych. Osiągnięty wynik gwarantuje występ w Mistrzostwach Europy Balonów na Ogrzane Powietrze, które już w przyszłym roku odbędą się we Włocławku. W tym czasie na włocławskim niebie może pojawić się nawet 120! balonów pilotowanych przez najlepszych ze starego kontynentu.

Bartek Nowakowski pozytywnie ocenia zakończone zawody pod względem warunków pogodowych. Jak sam twierdzi lubi szybkie i ryzykowne latanie, kiedy trzeba gwałtownie zmieniać wysokość łapiąc odpowiedni kierunek wiatru. Dzięki czemu udało mu się osiągnąć taki wysoki wynik.

Drugi włocławski pilot balonu GASPOL SA – Arkadiusz Iwański, zajął 12 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Zachęcamy wszystkich do przysyłania swoich zdjęć z przelotu balonów. (wloclawek@q4.pl)

Zobacz też:
http://q4.pl/?id=17&news=147815 - Wieczorna gala balonów
http://q4.pl/?id=17&news=147817 - Od startu do lądowania. Piątkowe loty.


M U L T I M E D I A
q4.pl30-09-2012 Wasze komentarze:
» Dodaj komentarz

 Baloniarstwo to wyjątkowy i piękny ... 
A.M.D02-10-12 8:10
... sport.Zapewne zdarzają się sytuacje niebezpieczne,ale Bartek jest doświadczonym pilotem i jak widać doskonale sobie poradził.SUPER.Wielki ukłon w Jego stronę.
 Sobotni przelot 
Genus01-10-12 14:22
Może i najleprzy, ale patrząc na jego sobotni przelot nad dzielnicą Południe odniosłem wrażenie , że miał kłopoty z opoanowaniem balonu.Zaczeło nim kręcić , balon miał tendencje do złożenia się . Wyglądało to dość niebezpiecznie .
Pozdrawiam
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy