Włocławek - Wiadomości: Prezentujemy oświadczenie poseł na Sejm RP Domiceli Kopaczewskiej w sprawie ... Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w piątek wieczorem na placu przy ul. ... Bez wątpienia loty balonów na ogrzane powietrze to sport niezwykle ... Włocławek - Sport: W dniach od 25 do 29 sierpnia w ramach akcji Wakacje na Kortach z Akademią ... Ognisko TKKF ''Radziejowianka'' w Radziejowie wzorem lat ... Na dziesięciodniowym obozie sportowym w Górznie przebywały dwa zespoły ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek

 W obiektywie
''Filmowa Zgaduj – Zgadula'' w Ośrodku Dziennego Pobytu przy ul. Brzeskiej
zobacz 
 Włocławska galeria
Ostatnie w tym roku zajęcia dla dzieci w ramach programu ''BARKA''
 Włocławek - Sport

Bartek Nowakowski najlepszy wśród Polaków
Sukcesem zakończyły się dla włocławskiego pilota balonu ANWIL SA XIII Międzynarodowe Włocławskie Zawody Balonowe, które przez ostatnie dni rozgrywały się na naszym niebie.

 R E K L A M Adalej 


Pilot Bartek Nowakowski startujący na balonie ANWIL SA okazał się najlepszym wśród Polaków podczas tegorocznych zawodów balonowych. Osiągnięty wynik gwarantuje występ w Mistrzostwach Europy Balonów na Ogrzane Powietrze, które już w przyszłym roku odbędą się we Włocławku. W tym czasie na włocławskim niebie może pojawić się nawet 120! balonów pilotowanych przez najlepszych ze starego kontynentu.

Bartek Nowakowski pozytywnie ocenia zakończone zawody pod względem warunków pogodowych. Jak sam twierdzi lubi szybkie i ryzykowne latanie, kiedy trzeba gwałtownie zmieniać wysokość łapiąc odpowiedni kierunek wiatru. Dzięki czemu udało mu się osiągnąć taki wysoki wynik.

Drugi włocławski pilot balonu GASPOL SA – Arkadiusz Iwański, zajął 12 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Zachęcamy wszystkich do przysyłania swoich zdjęć z przelotu balonów. (wloclawek@q4.pl)

Zobacz też:
http://q4.pl/?id=17&news=147815 - Wieczorna gala balonów
http://q4.pl/?id=17&news=147817 - Od startu do lądowania. Piątkowe loty.


M U L T I M E D I A
q4.pl30-09-2012 Wasze komentarze:
» Dodaj komentarz

 Baloniarstwo to wyjątkowy i piękny ... 
A.M.D02-10-12 8:10
... sport.Zapewne zdarzają się sytuacje niebezpieczne,ale Bartek jest doświadczonym pilotem i jak widać doskonale sobie poradził.SUPER.Wielki ukłon w Jego stronę.
 Sobotni przelot 
Genus01-10-12 14:22
Może i najleprzy, ale patrząc na jego sobotni przelot nad dzielnicą Południe odniosłem wrażenie , że miał kłopoty z opoanowaniem balonu.Zaczeło nim kręcić , balon miał tendencje do złożenia się . Wyglądało to dość niebezpiecznie .
Pozdrawiam
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy